UAB „Baldų tonas“

Veiklą baldų gamybos srityje pradėjome dar 2004 metais, nuo 2015 metų pradėjome veikti įmonės UAB „Baldų tonas“ vardu. Mūsų specializacija – nestandartinių korpusinių ir medinių baldų projektavimas ir gamyba pagal individualius užsakymus. Gaminame aukščiausios kokybės miegamojo, virtuvės, svetainės, vonios, darbo kambario, prieškambario, vaikų kambario, prekybos įrangos baldus, drabužines bei pertvaras.

Kodėl rinktis mus?

Svarbiausia mūsų užduotis – patenkinti kiekvieno užsakovo lūkesčius. Todėl mūsų prioritetas yra ne pelnas, o profesionaliai atliktas darbas.

Nuo pat veiklos pradžios pagrindinis mūsų principas ir siekis – tik kokybiškų baldų gamyba, todėl visus baldo gamybos etapus atliekame kruopščiai, atsakingai ir sąžiningai, laikydamiesi visų baldų gamybos technologijų.

Ypač daug dėmesio skiriame baldų montavimui, kadangi, mūsų nuomone, tai svarbiausias gamybos etapas. Netvarkingas, neatsakingas montavimas gali sugadinti net ir puikiai pagamintus baldus. Todėl šį darbą mes atliekame tik patys.

Pagamintų baldų ilgo tarnavimo pagrindas – kokybiškų medžiagų naudojimas. Turėdami ilgalaikę patirtį baldų gamybos srityje, savo klientams siūlome tik patikimų gamintojų kokybiškas medžiagas. Baldų gamybai naudojame:

  • aukštos kokybės įvairių spalvų ir tekstūrų laminuotas medžio drožlių plokštes (LMDP) ir stalviršius: THERMOPAL, EGGER, ECOPAL, CLEAF, KRONOSPAN, PFLEIDERER, INNOVUS, WODEGO ir t.t.;
  • frezuotą ir dažytą vidutinio tankio medienos plaušų plokštę (MDF);
  • įvairią medieną: ąžuolą, uosį, pušį,
  • beicuotas ir lakuotas natūralias medžio lukšto plokštes,
  • aukščiausios kokybės furnitūrą: BLUM, HETTICH, GRASS, PEKA, GTV ir t.t.,
  • paprastą, frezuotą, raižytą veidrodį,
  • skaidrų, tonuotą, matinį, lenktą, dekoruotą, dažytą stiklą.

Laikas – pinigai. Todėl kliento patogumui, atsižvelgiant į jo pageidavimus, parenkame buitinę techniką, plautuves, maišytuvus, virtuvės priedus. Atstovaujame tik patikimus, laiko patikrintus, plautuvių ir buitinės technikos gamintojus: BLANCO, MIELE, BOSCH, ELICA, AEG, SIEMENS, LIEBHERR, SAMSUNG, ELECTROLUX, ZANUSSI, FAGOR, SMEG, SNAIGĖ, FALMEC. Klientams visuomet stengiamės pasiūlyti optimalų variantą už žemesnę, negu rinkoje, kainą.

Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Nuoširdžiai Jūsų, UAB „Baldų tonas“ – kokybiškų baldų garantas.