BLANCO

  • Akmens masės plautuvės
  • Keraminės plautuvės
  • Nerūdijančio plieno plautuvės
  • Po stalviršiu montuojamos plautuvės
  • Išskirtinės rankų darbo nerūdijančio plieno plautuvės
  • Chromuoti maišytuvai
  • Akmens masės maišytuvai

BLANCO filosofija:
„Geriausia kokybė kiekviename segmente“.
Kompanija BLANCO – viena iš tarptautinių plautuvių gamybos lyderių. Tai didžiausia Vokietijos plautuvių gamintoja, turinti daugiau nei 85 metų patirtį.
BLANCO gaminami plautuvės ir maišytuvai puikiai dera tarpusavyje. Dėka itin plataus ir išpildyto asortimento, galėsite rinktis iš daugelio produktų bet kurioje grupėje. Kiekvienas klientas lengvai gali priderinti maišytuvą prie plautuvės, virtuvės baldų spalvos ir stiliaus. Jums taip pat gali padėti specialiai BLANCO sukurta plautuvių ir maišytuvų modelių pasirinkimo programėlė, kurią rasite čia.

Susisiekite su mumis, pakonsultuosime ir pasiūlysime Jums plautuvę, maišytuvą už patrauklią kainą.

Jūsų virtuvė nusipelnė šios kokybės!

AKMENS MASĖS PLAUTUVĖS

BLANCO akmens masės SILGRANIT® PuraDur® plautuvės ypatingai lengva prižiūrimos, antibakterinės ir ilgaamžės.  Plautuvių paviršius dėl ypatingos labai smulkiai porėtos struktūros yra panašus į akmenį, itin lygus ir malonus liesti. SILGRANIT® PuraDur® sudėtyje yra 80 proc. natūralaus granito. Likusią dalį sudaro rišamoji medžiaga akrilas, taip pat silikonas, teflonas, spalvos pigmentai. Dėka tokios sudėties SILGRANIT® medžiaga yra itin patvari ir lengvai prižiūrima, palyginti su kitomis akmens masės plautuvėmis.
• didžiausias atsparumas įbrėžimams
• didžiausias atsparumas dūžiams
• atsparumas karščiui iki 280° C

SILGRANIT® PuraDur® plautuvės sukurtos pagal patentuotą higienos apsaugos formulę Hygiene+Plus, kurios dėka jos yra antibakterinės. Tai tarsi skydas, kuris ne tik apsaugo nuo purvo ir bakterijų, bet ir gerokai palengvina plautuvės valymą. Ilgalaikiais tyrimais įrodyta, jog šis unikalus plautuvės paviršius sumažina bakterijų dauginimąsi net iki 98%.

BLANCO siūlo ir po stalviršių montuojamas funkcionalias akmens masės plautuves SUBLINE linijos. Su šiomis plautuvėmis stalviršio paviršius išlieka lygus, be išsikišusių plautuvės briaunų, nesumažėja maisto ruošimui skirtas stalviršio plotas. BLANCO – spalvotų plautuvių ekspertė. Galite rinktis iš devynių skirtingų neblunkančių atspalvių, kurie nekeičia plautuvės paviršiaus savybių ir puikiai dera prie BLANCO maišytuvų.

BLANCO akmens masės plautuvių asortimentą rasite čia: BLANCO akmens masės kriauklės SILGRANIT

KERAMINĖS PLAUTUVĖS

BLANCO CERAMIC PuraPlus – gražiausias gamtos ir dizaino derinys. Šios keraminės plautuvės kuria malonią namų atmosferą. Jos patraukia aptakiomis linijomis bei glazūruotais paviršiais. BLANCO CERAMIC serijos plautuvės puikiai dera tiek su tradicinio stiliaus, tiek su moderniomis virtuvėmis. Šiuolaikiniai gamybos metodai, specialios apdirbimo technologijos, dešimtmečiais kaupta patirtis bei patyrę gamybos meistrai užtikrina aukštą šių gaminių kokybę. Atidi viso gamybos proceso priežiūra padeda užtikrinti tikslumą, kad gaminys būtų kokybiškas iki smulkiausios detalės.

Ceramic PuraPlus®. BLANCO keraminių plautuvių paviršius PuraPlus® užtikrina, kad jos ilgiau atrodytų kaip naujos. Specialus PuraPlus® izoliacinis sluoksnis išlygina paviršių. Hidrofobinis paviršius neleidžia kauptis nuosėdoms (pvz., kalkių nuosėdoms) ir atsirasti dėmėms. Viskas, ko reikia kasdieniniam valymui – minkšta, drėgna šluostė ir švelnus valiklis.

Pagrindinės keraminių BLANCO plautuvių ypatybės:
• Itin lengva priežiūra
• Atsparios smūgiams įprastomis naudojimo namuose sąlygomis
• Atsparios įbrėžimams bei dėmėms
• Galima rinktis iš sodrių spalvų paletės, taip pat matinį ar blizgų paviršių
• Apdirbamos tradiciniais metodais
• Atsparios karščiui
• Higieniškos, tinkamos maisto ruošimui
• Atsparios rūgštims
• Atsparios šviesai, tiesioginiams saulės spinduliams

BLANCO keraminių plautuvių asortimentą rasite čia: BLANCO keraminės plautuvės CERAMIC

NERŪDIJANČIO PLIENO PLAUTUVĖS

Nerūdijančio plieno plautuvės itin populiarios ir mėgiamos dėl savo ypatingų savybių: klasikinio dizaino, visiško atsparumo rūdims ir karščiui, higieniškumo, tinkamumo sąlyčiui su maistu, atsparumo rūgštims ir dėmėms, neblukimo ir lengvos priežiūros. BLANCO naudoja tik aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno lydinį 18/10 (DIN 1.4301). Tai reiškia, jog šiame lydinyje yra ne mažiau nei 18 % chromo ir apie 10 % nikelio.

Elegantiškojoje BLANCO ANDANO linijoje rasite kelių skirtingų modifikacijų plautuves. Vienas dubuo ar kartu sumontuotų dviejų dubenų duetas – tai geras tonas modernioje virtuvėje. Galite rinktis montuojamą po stalviršiu ar įstatomą iš viršaus su elegantišku, siauru ir plokščiu rėmeliu, sukuriant įspūdį lyg plautuvė būtų sumontuota lygiai su stalviršiu.

BLANCO STEELART – aukščiausios klasės, originalios, modernios rankų darbo plautuvės ir individualiai gaminami nerūdijančio plieno stalviršiai. STEELART simbolizuoja dizaino laisvę virtuvėje – nuo stalviršio iki maisto ruošimo. Geriausius dizaino apdovanojimus pelniusios plautuvės. STEELART skirta tiems, kas vertina aukščiausio lygio išskirtinumą.

BLANCO siūlo dviejų tipų paviršius: linijinį ir matinį.

BLANCO nerūdijančio plieno plautuvių asortimentą rasite čia: BLANCO nerūdijančio plieno plautuvės STAINLESS STEEL

BLANCO MAIŠYTUVAI

BLANCO maišytuvai – vieni kokybiškiausių, šiuo metu siūlomų Vokietijos rinkoje. BLANCO maišytuvai nuodugniai tikrinami ir sertifikuojami, todėl užtikrina maksimalų saugumą sveikatos ir higienos atžvilgiu.
Pagrindiniai patikrinimų kriterijai:
• naudojamų medžiagų saugumas (visos medžiagos, turinčios kontaktą su vandeniu, patikrinamos dėl higieninių savybių ir sudėtinių dalių, galinčių sukelti pavojų sveikatai);
• patvarumas nuolat naudojant karštą ir šaltą vandenį;
• srovės greitis;
• vandens keliamo triukšmo intensyvumas.

BLANCO siūlo tiek chromuotus, tiek akmens masės maišytuvus, kurių spalvos ir formos kuriamos atsižvelgiant į virtuvės dizaino tendencijas, todėl kiekvienas klientas lengvai gali priderinti maišytuvą prie plautuvės, virtuvės spalvos ir stiliaus.
BLANCO maišytuvų asortimentą rasite čia: Blanco maišytuvai