Gartraukiai

  • Sieniniai gartraukiai
  • Įmontuojami į spintelę gartraukiai
  • Gartraukiai – salos
  • Lubuose montuojami gartraukiai
  • Montuojami į stalviršį gartraukiai

Sieniniai gartraukiai – tai modernaus arba retro stiliaus gartraukiai, kurie montuojami, kai kaitlentė įrengta prie sienos. Šių gartraukių formų, dydžių, pagaminimo medžiagų pasirinkimo įvairovė pati didžiausia. Mūsų asortimente yra įvairiausių sieninių gartraukių – kamino tipo, „T“ formos, su stiklu, kampinių, vertikaliai arba įstrižai montuojamų gartraukių.

Įmontuojami į spintelę gartraukiai – tai gartraukiai montuojami  į spintelę virš kaitlentės.  Šiuos kompaktiškus gartraukius galima visiškai paslėpti sieninėje spintelėje ir tokiu būdu lieka matoma tik apatinė, sutraukianti garus,  gartraukio dalis. Taip pat šie gartraukiai gali turėti  slankiojantį, atlenkiamą  pagrindą, kurį, gaminant valgį, galima ištraukti, o vėliau ir vėl sustumti.

Gartraukiai-salos – gartraukiai su ištraukiamais dūmtraukiais, skirti skirtingo aukščio patalpoms ir montuojami lubose, virš virtuvės salos.

Lubuose montuojami gartraukiai – atskiri, plokšti lubose montuojami gartraukiai, kurie tinka, kai T formos gartraukis užstoja vaizdą.

Montuojami į stalviršį gartraukiai – tai sumontuoti stalviršyje už kaitlentės, gartraukiai, ištraukiantys garus žemyn. Gaminant, šis gartraukis pakeliamas iš stalviršio ir nuleidžiamas baigus darbą.

Gartraukiai yra svarbi kiekvienos virtuvės dalis. Jie yra svarbūs siekiant išlaikyti gaivų ir švarų orą, kad Jūs galėtumėte su pasimėgavimu gaminti skanius patiekalus. Pasirinkus tinkamą stilių, jie gali padėti sukurti Jūsų mėgstamą virtuvės dizainą.

UAB “Baldų tonas” turi platų gartraukių pasirinkimą, todėl lengvai surasime Jums tinkamą stilių. Susisiekite su mumis!