Kaitlentės

  • Stiklo keramikos kaitlentės
  • Dujinės kaitlentės
  • Indukcinės kaitlentės
  • Domino kaitlentės
  • Kombinuotos kaitlentės

Stiklo keramikos kaitlentės – tai įprastos kaitlentės. Paprastai jos turi dvi mažas, vieną didelę ir vieną vidutinio dydžio kaitvietę. Kaina tik nežymiai padidėja, kai kaitvietės turi praplėtimus, todėl būtent šie modeliai yra populiaresni, nei paprastieji.

Dujinės kaitlentės dažnai pasirenkamos virtuvės jaukumui sukurti. Šios kaitlentės virtuvei gali suteikti  modernumo ir šiuolaikiškumo dėl pasirinktos paviršiaus dangos, kuri gali būti kelių tipų: emaliuotas metalas, nerūdijantis plienas, grūdintas stiklas. Dujine kaitlente naudotis yra saugu, nes atsitiktinai užgesus degikliui, dujos dėl įmontuotų apsauginių vožtuvų, nenutekės į aplinką.

Indukcinės kaitlentės – vienos ekonomiškiausių kaitlenčių, kurių pranašumas kaitinimas magnetinėmis bangomis. Tai geriausias variantas taupantiems ir šiuolaikinėms vartotojams. Indukcinėse kaitlentėse valgis yra gaminamas tiekiant šilumą tiesiai į gaminį. Šiluma sklinda nuo įkaitinto puodo dugno. Verdant valgį ant keraminės arba elektrinės ketinės viryklės, pirmiausia įkaista pati viryklė, o tik po to nuo jos įkaista puodas su valgiu. Dėl šio privalumo, kad šiluma yra kūrima ant puodo dugno sąlygoja, jog sutrumpėja gaminio pašildymo laikas bei pasiekiamas aukščiausias šildymo efektyvumas, o pati kaitvietė išlika vėsi. Tiesa, indukcinėms kaitlentėms tinka ne visi puodai. Jie turi būti metaliniai traukiami magneto. Kaitlentės gali būti kombinuotos – dvi kaitvietės standartinės, dvi indukcinės.

Domino – dviejų arba vienos kaitvietės kaitlentės turinčios skirtingus kaitinimo būdus: dujinį, paprastą, indukcinį arba griliaus. Šios kaitlentės yra perpus siauresnės nei įprastos ir dažniausiai montuojamos po kelias – dvi arba tris. Tai patogu, nes pagal maisto ruošimo įpročius galima susikurti savo kaitlentę.

UAB “Baldų tonas” prekiauja tik patikimų gamintojų katlentėmis: SMEG, MIELE, SIEMENS, BOSCH, ELECTROLUX, FAGOR, AEG, ZANUSSI. Savo asortimente turime gausybę modelių, todėl kiekvienas klientas atras sau tinkamą.

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums optimaliausią variantą!