SMEG

  • Akmens masės plautuvės
  • Įvairių spalvų nerūdijančio plieno plautuvės
  • Nerūdijančio plieno maišytuvai
  • Chromuoti maišytuvai
  • Akmens masės maišytuvai

SMEG pavadinimas visame pasaulyje asocijuojamas su itin aukšta dizaino bei technologijos kultūra. Dėmesys detalėms ir inovacijoms visada buvo SMEG prioritetas.

SMEG plautuvės ir maišytuvai taps Jūsų virtuvės prabangos ir stiliaus neatsiejama dalimi, kur funkcionalumas susilieja su nepakartojamu dizainu. Gaminių praktiškumą, ilgaamžiškumą lemia tik aukščiausios kokybės medžiagų naudojims: AISI304 plienas, akmens masė Cristadur® ir Cristalite®.

Platus SMEG plautuvių ir maišytuvų asortimentas, skirtingi montavimo būdai leis Jums rasti tinkamiausią, savo virtuvei,  varintą.

AKMENS MASĖS PLAUTUVĖS

BLANCO akmens masės SILGRANIT® PuraDur® plautuvės ypatingai lengva prižiūrimos, antibakterinės ir ilgaamžės.  Plautuvių paviršius dėl ypatingos labai smulkiai porėtos struktūros yra panašus į akmenį, itin lygus ir malonus liesti. BLANCO siūlo ir po stalviršių montuojamas funkcionalias akmens masės plautuves SUBLINE linijos. Su šiomis plautuvėmis stalviršio paviršius išlieka lygus, be išsikišusių plautuvės briaunų, nesumažėja maisto ruošimui skirtas stalviršio plotas. BLANCO – spalvotų plautuvių ekspertė. Galite rinktis iš devynių skirtingų neblunkančių atspalvių, kurie nekeičia plautuvės paviršiaus savybių ir puikiai dera prie BLANCO maišytuvų.